← galerie

Mo si Foca - Pufoshenie

de Rebeka246 · publicat 4 septembrie 2013 la 19:04

mam uitat la "ler" (mo si foca) si era asa de draguta pufoshenia acolo.... da aici nu e bine.... si mia venit so fac! ^^

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.