saracu mo... =D DEDICATIE DE LA MO PENTRU TOTI DESENATORI!!! IN SPECIAL FANI LUI MO SI FOCA!!! http://www.youtube.com/watch?v=N84F3xi3jEc mic se vede bine; o sal fac si pe F.O.C.A. zilele astea
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.