← galerie

Mo - Ciue fatza ai

de Rebeka246 · publicat 5 septembrie 2013 la 09:35

saracu mo... =D DEDICATIE DE LA MO PENTRU TOTI DESENATORI!!! IN SPECIAL FANI LUI MO SI FOCA!!! http://www.youtube.com/watch?v=N84F3xi3jEc mic se vede bine; o sal fac si pe F.O.C.A. zilele astea

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.