de Copanel-cp · publicat 5 septembrie 2013 la 19:42
Nu e chiar un desen prea bine lucrat (ma refer la nume), dar m-am descurcat cu Reksio.E desenat pe laptopul unei verisoare de-a mea din Sibiu unde am stat la ea.Motivul pentru care nu mai desenez pe site e pe profil.