← galerie

Nu este o palarie,este un elefant intr-un sarpe boa.

de Sandra Alexandra · publicat 5 septembrie 2013 la 19:36

M-am luat dupa micul print.. :D

tag-uri: #....

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.