nu imi pasa de ce zic oameni eu voi desena cat voi vrea cand voi vrea ! :|
de Lavinia 8D · publicat 7 septembrie 2013 la 18:35
pentru ca sunt incepatoare nu inseamna ca trebuie sa imi zici ceva ! iata-te de cineva de masura ta
pentru ca sunt incepatoare nu inseamna ca trebuie sa imi zici ceva ! iata-te de cineva de masura ta