← galerie

nu imi pasa de ce zic oameni eu voi desena cat voi vrea cand voi vrea ! :|

de Lavinia 8D · publicat 7 septembrie 2013 la 18:35

pentru ca sunt incepatoare nu inseamna ca trebuie sa imi zici ceva ! iata-te de cineva de masura ta

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.