← galerie

Drum de tara

de Thais · publicat 15 septembrie 2013 la 09:34

Bro\' asa-i in loc de coloru\' la catel, c-am zis ca se potriveste mai bine, ca tot ii toamna. Cu dedicatie pentru Annonnimouse. Scuze inca odata pentru neprimarea corecta. SI eu, ma plageam :))

tag-uri: #Toamna

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.