← galerie

///

de Selii >:3 · publicat 9 septembrie 2013 la 16:04

pentru toti iubitorii de animale ,si mai ales pentru cei care cred ca nu e corect dintr-un incident banal sa omoare toti cainii xD SI SI SI SI SI SI SIMAI ALES PENTRU MADINSQ <33 :3

tag-uri: #///

Comentarii (16)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.