///
de Selii >:3 · publicat 9 septembrie 2013 la 16:04
pentru toti iubitorii de animale ,si mai ales pentru cei care cred ca nu e corect dintr-un incident banal sa omoare toti cainii xD SI SI SI SI SI SI SIMAI ALES PENTRU MADINSQ <33 :3
tag-uri: #///
