spuneti \'nu\' uciderii cainilor de pe strazi
de bianca020202 · publicat 10 septembrie 2013 la 14:18
ce vina are un biet catelus de pe strada ca n-are casa ,stapan si cu ce sa se hraneasca???acum tot ei sa sufere?nu sufera destul ca nu au mancare si conditii de supravietuire?oamenii au inceput deja sa omoare cainii,ca de exemplu am vazut pe net un
tag-uri: #.....
