Da, a iesit ciudat...
de Adele M. · publicat 11 septembrie 2013 la 08:46
Pentru Selii >:3, Madinsq, Dya Dienutza si YErimO pt ca m-au incurajat sa exersez in continuare portrete.
tag-uri: #[11_09_13] E cam stramba :))
Pentru Selii >:3, Madinsq, Dya Dienutza si YErimO pt ca m-au incurajat sa exersez in continuare portrete.