← galerie

Da, a iesit ciudat...

de Adele M. · publicat 11 septembrie 2013 la 08:46

Pentru Selii >:3, Madinsq, Dya Dienutza si YErimO pt ca m-au incurajat sa exersez in continuare portrete.

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.