← galerie

Un fel de Selii >:3..

de Adele M. · publicat 11 septembrie 2013 la 10:23

E ceva absolut normal sa nu te recunosti:)) Imi pare rau ca nu am putut sa-l fac sa semene mai mult... [Trebuie sa iti spun ca ai un par genial :D]

Comentarii (14)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.