E ceva absolut normal sa nu te recunosti:)) Imi pare rau ca nu am putut sa-l fac sa semene mai mult... [Trebuie sa iti spun ca ai un par genial :D]
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.