pancakes :3
de Selii >:3 · publicat 11 septembrie 2013 la 15:33
inca un chibiiiiiii :)) dupa colaborarile cu dia, nutella si cea cu prajitura , am facut si un chibi singura,cu clatite^^:)) este mai ales pentru Adele M. sa se ingrase ;;) ei ii dam portie dubla,o k?:))
