← galerie

pancakes :3

de Selii >:3 · publicat 11 septembrie 2013 la 15:33

inca un chibiiiiiii :)) dupa colaborarile cu dia, nutella si cea cu prajitura , am facut si un chibi singura,cu clatite^^:)) este mai ales pentru Adele M. sa se ingrase ;;) ei ii dam portie dubla,o k?:))

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.