o fata...mai dintro parte
de RuxyRuxandra · publicat 11 septembrie 2013 la 16:05
am vrut sa fac doar un ochi dar era prea gol asa ca..mam gandit sa mai fac ceva pe langa ochii
am vrut sa fac doar un ochi dar era prea gol asa ca..mam gandit sa mai fac ceva pe langa ochii