← galerie

Portret Madinsq - esuat.

de Adele M. · publicat 17 septembrie 2013 la 06:42

Draga Madinsq, ai tot dreptul sa fii dezamagita! am incercat, dar chiar n-am putut mai mult. Stiu ca nu seamana mai deloc, Imi pare rau ca nu ti-am redat bine zambetul, culoarea pielii, a parului si..ochii. Cat despre par..n-am mai avut timp si rabdare. P

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.