Portret Madinsq - esuat.
de Adele M. · publicat 17 septembrie 2013 la 06:42
Draga Madinsq, ai tot dreptul sa fii dezamagita! am incercat, dar chiar n-am putut mai mult. Stiu ca nu seamana mai deloc, Imi pare rau ca nu ti-am redat bine zambetul, culoarea pielii, a parului si..ochii. Cat despre par..n-am mai avut timp si rabdare. P
