← galerie

Zanuca in varianta anime :) Sper sa-ti placa :*

de Ayidaa · publicat 15 septembrie 2013 la 17:34

asta e primul si ultimul portret anime pe care-l fac :))

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.