← galerie

Pentru toti iubitorii de iarna :).

de xKleine · publicat 16 septembrie 2013 la 16:44

Cred ca asta e cel mai simplu si urat desen al meu, dar ce sa-i aci nu prea am timp.

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.