Un palmier
de Bianca2012 · publicat 18 septembrie 2013 la 13:59
Nu prea mi-a iesit prea bine,pentru ca este al doilea desen al meu pe acest site.Sper sa va placa!!
Nu prea mi-a iesit prea bine,pentru ca este al doilea desen al meu pe acest site.Sper sa va placa!!