← galerie

Un palmier

de Bianca2012 · publicat 18 septembrie 2013 la 13:59

Nu prea mi-a iesit prea bine,pentru ca este al doilea desen al meu pe acest site.Sper sa va placa!!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.