← galerie

frumusica25

de Frumusica25 · publicat 19 septembrie 2013 la 17:01

afara e seara tarziu,ploua si e frig.O fetita mai are mult de mers pana acasa..

tag-uri: #ploi

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.