← galerie

EROARE! :((

de raisucaa · publicat 24 septembrie 2013 la 12:10

e o copie a unui desen pierdut ...:(( adica al doilea nu e prea reusit cel pe care l-am pierdut era chiar foarte reusit :((

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.