EROARE! :((
de raisucaa · publicat 24 septembrie 2013 la 12:10
e o copie a unui desen pierdut ...:(( adica al doilea nu e prea reusit cel pe care l-am pierdut era chiar foarte reusit :((
tag-uri: #nu e reusit :((
e o copie a unui desen pierdut ...:(( adica al doilea nu e prea reusit cel pe care l-am pierdut era chiar foarte reusit :((