← galerie

Transformice

de Bianca-Irina · publicat 22 septembrie 2013 la 17:58

asa arat eu pe tfm...ma cheama biancairinaa [cu 2 \'a\' ] Cn mai joaca? :D\nPs:e prima data cand desenez tfm...nu m-am inspirat din alte imagini...si l-am facut cu chestia de la laptop...s fodt cam greu,dar...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.