← galerie

intrebare

de PC-Lush · publicat 22 septembrie 2013 la 18:44

de ce imi merge in reluare cand desenez si cum pot face sa imi mearga normal

tag-uri: #nimic

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.