← galerie

Bye-Bye desenatori...forever T_T

de GherasimDiana · publicat 19 octombrie 2013 la 18:47

Imi pare rau,dar eu am ajuns la un capat de drum! Se pare ca nu are rost sa mai stau pe aici...decat sa primesc comentarii de la nepasatori si handicapati...mai bn ies! I am sorry! Adio site si adio desenatori...ma rog cei care ma cunosteau...Adio...

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.