Va doresc un Paste minunat si plin de bucurie tuturor! Am incercat sa fac un desen pt. toti, dar cuibul a fost mai dificil de facut. (desen din imaginatie-mare se vede terminat)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.