Pentru prienena mea Berta ,un cospley cu avatarul ei din SweetFlirt .Pe voi cum va cheama in Sweet Flirt (pe mine ma cheama Lora)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.