Vine Craciunul in sfarsit...
de Maria_325 · publicat 19 decembrie 2013 la 19:13
Acest desen este pt toti mai putin pt cei carora nu le plac desenele mele... P.S daca stie cineva un desen de unde pot invata mai bine cum se face beteala il astept ^^
tag-uri: #brad
