Este un mic cadou pt. Lucia, un utilizator de aici(memory).Sper sa va placa acest desen!!! :3 Miau! P.S:Nu ma pricep asa de bine sa fac parul uman. Mare se vede terminat.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.