← galerie

Primul meu desen

de Reiiko-chan · publicat 25 decembrie 2013 la 09:51

Craciun fericit~ :3. Este primul meu desen,as aprecia foarte mult comentariile voastre,bune,rele...Nu conteaza! ^___^

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.