← galerie

Sakura

de Anon. · publicat 1 ianuarie 2014 la 20:41

mda e primu desen..nui cine stie ce am incercat sunt noua aici am incercat sa fie original.. asa ca daca aveti sfaturi sau pareri dati drumul!!

tag-uri: #Sakura#Sad

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.