← galerie

AJUTOR!

de Ami. · publicat 12 ianuarie 2014 la 19:21

Am incercat sa desenez in vechea aplicatie si am patit asta. Am putut desena doar in locul ala mic.

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.