Lion
de Light` · publicat 16 ianuarie 2014 la 19:49
Am muncit foaarte mult la el:D...Ei bine am stat 5 ore la color, desenul acesta il dedic celor ce mazgalesc in loc sa deseneze(stiti voi care sunteti), si pentru Ayidaa,Kato. , Iancu . , TAlexandra si Dawn Dragon sper sa va placa C:
