← galerie

pot?? pot vorbi si eu??? :)) yeeeyy :D

de Maria_325 · publicat 28 ianuarie 2014 la 14:42

Primul meu desen cu o gura... cum vi se pare??? :D

tag-uri: #guritza

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.