Bine v-am gasit desenatori!^^
de Kristinika. · publicat 3 februarie 2014 la 19:01
Am auzit de la prietenii mei ca aveti o comunitate foarte stransa si frumoasa asa ca m-am gandit sa ma alatur si eu ei!^^Insa mai sunt "zvonuri" ca vremea pe aici este uneori si furtunoasa,desi eu nu cr
