← galerie

Ceva...

de Durankw<3 · publicat 5 februarie 2014 la 10:41

Am sa spun ceva:Rachell,Light`,DawnDragon,DiaClaudia si BlueaWolfXD:imi pare rau ca m-am purtat uraat cu voi, sper sa ma iertati cat de cat pentru cele facute...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.