Am sa spun ceva:Rachell,Light`,DawnDragon,DiaClaudia si BlueaWolfXD:imi pare rau ca m-am purtat uraat cu voi, sper sa ma iertati cat de cat pentru cele facute...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.