← galerie

Imi pare rau daca nu va place desenul, dar nu am gasit ceva mai potrivit pt:

de Durankw<3 · publicat 5 februarie 2014 la 16:40

as vrea sa fac si eu o gasca Love Anime,sa ne facem propriile personaje, din anime, normal,numai ce este anime,normai,sper sa se inscrie cat mai multi voluntari, si nu fac asta pentru comm, oricum, nu mi-ar pasa, vreau doar sa vad cine se inscrie...

tag-uri: #anime#club

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.