Imi pare rau daca nu va place desenul, dar nu am gasit ceva mai potrivit pt:
de Durankw<3 · publicat 5 februarie 2014 la 16:40
as vrea sa fac si eu o gasca Love Anime,sa ne facem propriile personaje, din anime, normal,numai ce este anime,normai,sper sa se inscrie cat mai multi voluntari, si nu fac asta pentru comm, oricum, nu mi-ar pasa, vreau doar sa vad cine se inscrie...