← galerie

Nu e chiar cum mi-am imaginat, dar, sper ca este bunicel, cat de cat

de Durankw<3 · publicat 10 februarie 2014 la 14:33

...................

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.