Pentru Andre:o3. Iti multumesc pentru comentarii chiar daca nu obisnuiesc sa raspund.Iti iubesc desenele si esti unul dintre desenatorii cu mare potential,bravo :)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.