← galerie

o fetita,

de babylove1234 · publicat 23 februarie 2014 la 20:53

Rachell,sunt fana ta nr.1,imi place cum desenezi,si eu m-am gandit sa combin anime-ul cu TD-urile tale, si imi iese un anime cu umbre,lumini,fire de par, accesorii si altele frumoase, ms pt idei ^_^

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.