← galerie

Stalp in natura-moment nostalgic

de Copanel-cp · publicat 18 martie 2014 la 09:15

Asa am eu impresia ca este un element nostalgic.In calatorii in camp deschis, mai ales cand eram mica, vedeam mai mereu stalpi electrici si imi trezeau momente de nostalgie.

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.