Stalp in natura-moment nostalgic
de Copanel-cp · publicat 18 martie 2014 la 09:15
Asa am eu impresia ca este un element nostalgic.In calatorii in camp deschis, mai ales cand eram mica, vedeam mai mereu stalpi electrici si imi trezeau momente de nostalgie.
