← galerie

furtuna

de itka98 · publicat 22 martie 2014 la 17:28

Nu a iesit bine, dar meh....nu am mai facut un desen demult. Sper sa va placa!

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.