Un salut de la....musculita Velma?!
de Copanel-cp · publicat 26 martie 2014 la 20:36
A venit primavara si.......roiesc mustele afara.Nu prea stiu de ce mi-a venit ideea asta, poate pt. ca mi se parea dragut ca s-o fac pe micuta asta o musculita?Bzzz!!! :)
