← galerie

...

de Cuteee. · publicat 9 aprilie 2014 la 14:08

dupa muult timp am desenat ceva... pentru cei care stiu poza : stiu ca nu am pus chiar aceleasi culori dar nah... apoi e facut in graba cu mouse-ul laptopului deci .. :-/

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.