Stiu ca e cam devreme, dar de Paste nu o sa mai apuc sa desenez,pentu ca merg la tara si acolo nu am internet. Apropo, voi ati vopsit ouale de Paste?Eu le vopsesc azi sau maine!!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.