← galerie

Paste fericit!

de ioana tencu · publicat 17 aprilie 2014 la 13:15

Stiu ca e cam devreme, dar de Paste nu o sa mai apuc sa desenez,pentu ca merg la tara si acolo nu am internet. Apropo, voi ati vopsit ouale de Paste?Eu le vopsesc azi sau maine!!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.