← galerie

Si in sfarsit am terminat si eu desenul asta, si in sfarsit ma apuc si eu serios de desenat.

de Anelisse Emma · publicat 21 aprilie 2014 la 11:32

Frumusetea prinde viata intr-o arta desavarsita. Nimeni nu e desavarsit, nimeni nu poate surprinde sau realiza o capodopera impecabila.

tag-uri: #frumusete

Comentarii (20)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.