← galerie

(nou personaj) Eu din animal jam si eu din desenatori

de Drago-Byrd · publicat 22 aprilie 2014 la 13:01

(Am desenat pe laptop, fara mowse) Doar DACA vreti, cei din gasca isi pot desena animalul si personajul

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.