Serpisori in padure.
de Copanel-cp · publicat 11 mai 2014 la 19:44
A durat mai mult pana sa termin acest desen. Si daca va intrebati, Fred si Daphne au devenit un fel de oameni-serpi, ceva gen naga. Cred ca le place sa doarma in padure, mai ales in aceasta perioada a anului. :)
