← galerie

Serpisori in padure.

de Copanel-cp · publicat 11 mai 2014 la 19:44

A durat mai mult pana sa termin acest desen. Si daca va intrebati, Fred si Daphne au devenit un fel de oameni-serpi, ceva gen naga. Cred ca le place sa doarma in padure, mai ales in aceasta perioada a anului. :)

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.