Hei desenatori! Ma bucur nespus sa va revad dupa o lunga pauza. M-am hotarat sa imi fac un cont nou. Sunt RoseOfNight, desi...cu siguranta nimeni nu ma cunoaste. In desen am reprezentat-o pe Inese, O.C.-ul meu. Vreau sa-l dedic tuturor :)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.