← galerie

ursulet, in graba

de Oana-Cristinutza · publicat 16 aprilie 2008 la 18:38

dar va rog sa nu imi dati nota mica la el, e tot pt toti desenatorii, sa doarma cu voi!

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.