Mi-a fost lene sa-i fac blana..si fundalul..o sa-l termin mai tarziu :PO..da si sall 1# draw nu ma supar daca nu va place, fiti liberi sa comentati :D
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.