← galerie

Pisi..ca

de Eliozza · publicat 11 mai 2014 la 18:25

Mi-a fost lene sa-i fac blana..si fundalul..o sa-l termin mai tarziu :PO..da si sall 1# draw nu ma supar daca nu va place, fiti liberi sa comentati :D

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.