Am obsfervat ca de ceva vreme nu mai am comentarii deloc, spuneti motivul, si voi incerca sa-l respect!Si nu fac asta doar pt comentarii, dar vreau sa vad si care este problema cu mine, va rog, nu ezitati sa spuneti!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.