Peisaz cu iz de dor de vremurile vechi-scuzati-ma, este doar o incercare...
de Copanel-cp · publicat 18 mai 2014 la 19:16
Mi se facuse dor de aplicatia asta si incercam un pic aici.Mi-a venit inspiratia sa desenez aici fiindca ma uitam pe desenele vechi de aici. Se vede mare terminat.
