← galerie

Peisaz cu iz de dor de vremurile vechi-scuzati-ma, este doar o incercare...

de Copanel-cp · publicat 18 mai 2014 la 19:16

Mi se facuse dor de aplicatia asta si incercam un pic aici.Mi-a venit inspiratia sa desenez aici fiindca ma uitam pe desenele vechi de aici. Se vede mare terminat.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.