Na banana
de >Alex< · publicat 11 iunie 2014 la 16:33
ok , asta e putin aiurea ca.. m-am gandit la un background dar se vede treaba ca nu ma pricep la frunze :))
ok , asta e putin aiurea ca.. m-am gandit la un background dar se vede treaba ca nu ma pricep la frunze :))